EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
3x3 Bērzainē notiks arī 2024.gadā - piesakies jau tagad!
130992

   17.01.2024

 

 

Latviešu centrā Bērzaine, Dienvidvācijas pilsētā Freiburgā, no 28. jūlija līdz 4. augustam notiks jau piektais pasaules latviešu ģimeņu 3x3 saiets! Ik gadu par vadmotīvu saieta vadītāji izvēlas kādas dziesmas rindas. Tā kā šī ir jau piektā reize, kad vispasaules latviešu saiets 3x3 notiek Bērzainē, par saieta vadmotīvu izvēlējāmies rindas – “Viena mēle, viena dvēs`le, Viena zeme mūsu.” Dziesma šajā reizē likās svarīga gan kā atgādinājums, gan kā tās vēsturiskais stāsts.

 

3x3 Bērzainē vadīs Egija un Ingus Krūmiņi kopā ar Leldi un Induli Bērziņiem. Savukārt Bērzaines saimnieki Dina Emeriha, Inese un Āris Aveni rūpēsies, lai dalībniekiem būtu pilni vēderi, vienmēr, kur izgulēt saldo miegu, un ģitāra pie rokas.

 

3×3 saieti tiek rīkoti visu vecumu latviešiem no visiem kontinentiem, lai padziļinātu un paplašinātu latviskās zināšanas, stiprinātu latviskas ģimenes, sekmētu latviskas draudzības un veicinātu latvisku kopības izjūtu. Bērzaines 3x3 tavai ģimenei būs lieliska iespēja apvienot atvaļinājumu Viduseiropā ar nedēļu, kuŗā uzlādēt latviskās baterijas!

 

Bērzaine ir īsta mazā Latvija, kur iegriezties ikvienam ceļiniekam. Bērzaines senā viesu māja, kas sākotnēji bija domāta kā mītne latviešu kaŗa invalidiem, pakāpeniski ir pārvērtusies mūsdienīgā viesu namā. No Bērzaines pakalniem paveras pasakaini skati uz Švarcvaldes, Kaizerštūla un Elzasas kalniem un ielejām. Vairāk nekā piecu hektaru platībā Bērzaine ir apbrīnojami skaista vieta, kur pulcēties latviešiem. Ekskursiju dienā varēs izbaudīt kādu no apkārtnes brīnišķīgajām vietām, kuŗu te ir ļoti daudz - Europa-Park un Rulantic ūdens atrakciju parks; Zentas Mauriņas pēdas Badkrocingenā un termālie baseini; Švarcvaldes kalni un ielejas; Elzasas vīna ceļa gleznainās pilsētas, majestātiskā Hoh-Kēnigsburgas pils, putnu šovs Ērgļu parkā un mērkaķu parks Kincheimā; pasakainā Mainau puķu sala un Rheinfall - Eiropas lielākais ūdenskritums Šveicē.

 

Dalībnieki visu nedēļu varēs strādāt visdažādākajās ievirzēs, kustinot un lustinot ne tikai prātu, bet arī ķermeni. Sev nodarbes varēs atrast visu vecumu dalībnieki. Vakaros pulcēsimies norisēs, kas domātas visai ģimenei kopā. Būs iepazīšanās vakars, ģimeņu stafetes, viktorīnas, daudzinājums, ekskursijas, spēles un pārsteigumi. Katru dienu visi kopā iesim rotaļās un dančos. Kopīga vakara pasaciņa būs lielisks dienas noslēgums mazākajiem, bet lielie turpinās dziesmas un sarunas nīkšanā. Šī būs krāšņa nedēļa, kuŗā bagātināsimies viens no otra un stiprināsim apziņu, ka mūsu lielākā vērtība, kas mūs vieno, ir mūsu Zeme.

 

Saietā aicinātas pieteikties kā ģimenes, tā individuāli dalībnieki no visas pasaules. Organizatori priecāsies par dalībnieku apņēmību Bērzaines 3x3 iegūt pieredzi un zināšanas, lai jau šajā saietā vai nākamajos gados paši varētu uzņemties kādas ievirzes vadīšanu. 

 

Dalības maksa vienai personai ir 350 eiro, bērniem līdz septiņu gadu vecumam - puscena.

Bērniem līdz divu gadu vecumam par dalību nav jāmaksā.

Dalības maksa kodolģimenei (vecāki ar nepilngadīgiem bērniem) nepārsniedz 800 eiro par visiem dalībniekiem.

Ja dalībnieki nevēlas nakšņot Bērzainē, tad cena vienai personai - 250 eiro, bērnam no 2 līdz 7 gadiem - 130 eiro.

 

Pieteikuma vēstuli sūtiet uz 3x3@latviesi.com. Tajā, lūdzu, pastāstiet, kādēļ esat nolēmuši piedalīties 3x3 saietā! Pieteikšanās pēdējais termiņš ir 1. maijs, tomēr aicinām pieteikties laikus, jo vietu skaits ierobežots.

 

Uz tikšanos Bērzainē!

Ingus un Egija Krūmiņi, Indulis un Lelde Bērziņi


 

Atpakaļ