EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Tiek izsludināta Liepājas ceļojošā cirka PAPILDIZRĀDE Rīgā!
62553

   08.12.2015

 

Pēc skatītāju sirsnīgajām atsauksmēm un lūgumiem Kalnciema kvartāls izsludina Liepājas ceļojošā cirka papildizrādi “Ziemassvētki rūķu ciemā” ģimenēm ar bērniem šo svētdien, 13. decembrī, plkst. 14.00.


Pagājušajā nedēļas nogalē mazie skatītāji un viņu vecāki iepazinās ar Liepājas ceļojošā cirka “Beztemata” izrādi “Alise un Brīnumzemes Ziemassvētki”. Izrāde sirsnīgā veidā parādīja tradicionālā cirka brīnumus – žonglēšanu ar dažādiem priekšmetiem, tai skaitā zobeniem, pārvietošanos uz monocikliem, dažādus burvju trikus un manipulācijas, un tas viss – neiesaistot dzīvniekus.


Ņemot vērā sirsnīgās skatītāju atsauksmes un lūgumus, šo svētdien, 13. decembrī, tiek izsludināta cirka PAPILDIZRĀDE “Ziemassvētki rūķu ciemā” plkst. 14.00 Kalnciema kvartāla Brūnās mājas (kafejnīcas) zālē, Kalnciema ielā 35, Rīgā. N.B.! Izrāde plkst. 12.00 jau IZPĀRDOTA! Biļetes iegādājamas iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv un pirms izrādes pie ieejas.


Cirka izrāde “Ziemassvētki rūķu ciemā” vēsta par mazajiem rūķiem, kas izkāpuši no sendienām un brīnumainajā Ziemassvētku laikā nokļuvuši mūsdienās. Rūķi lasa skaistākās un sirsnīgākās Margaritas Stārastes Ziemassvētku pasakas: “Ziemassvētku nakts virtuvē”, “Kāpēc sniegs vizuļo”, “Rūķis Svečulējējs” un kopā ar mazajiem skatītājiem pasakas arī izspēlē. Pasaku varoņi skatītājiem parādīs, kā Ziemassvētki tiek svinēti Rūķu ciemā, un piedzīvos maģiskas svinības ar noslēpumainiem burvju trikiem, žonglēs ar sniega pikām un ne tikai tām, trauksies kupenās uz monocikliem un galu galā – piedzīvos īstu un sirsnīgu Ziemassvētku prieku! Mazie izrādes rūķi, kas ikdienā steidzas un rosās kārtīgu rūķu pienākumos, parādīs, ka brīnumi notiek ne tikai pasakās, bet iespējami arī ikdienā un tos iespējams paveikt ikvienam no mums.


Izrādes ilgums: 40-50 min. 

Izrāde būs ar skatītāju iesaistīšanu, lai ikvienam būtu iespēja nokļūt mazo rūķu brīnumainajā pasaulē.

Tajā netiks izmantoti dzīvnieki, jo brīnumi būs jo lielāki, parādot, ko iespējams paveikt mūsu pašu – cilvēku ķermenim un prātam. 


Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata” jau vairāk nekā desmit gadus sniedz priekšnesumus un cirka performances visā Latvijā. Pirms pāris gadiem šī cirka ļaudis saņēmuši atzinību no Pasaules cirka asociācijas un apsveikumu no asociācijas patroneses – Monako princeses Stefānijas par cirka mākslas popularizēšanu un attīstīšanu pasaulē, kā arī par iesaistīšanos Pasaules cirka dienu organizēšanā Liepājā un citās Latvijas pilsētās.


Biļešu cena – 7 euro, ģimenes biļete (4 personas) – 25 euro. 

 

Biļetes jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.

Biļetes iegādājamas iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv


 

Atpakaļ


Apskatīt komentārus (0)atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

JŪSU KOMENTĀRS:


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA