EIROPAS LATVIEŠU LAIKRAKSTS
Pievienot sludinājumu
Atpakaļ

latviešu sabiedrības ārpus Latvijas dokumentācija Latviešu sabiedrības ārpus Latvijas un dokumentācija Rietumu vērtību aizstāvēšanaBrīvās Latvijas izdevēju kopas priekšsēdis Aivars Sinka raksta, ka "divas no vissvarīgākajām lomām Brīvai Latvijai (un viņu priekšteču avīzēm – Londonas Avīze un Latvija) ir latviešu sabiedrības ārpus Latvijas dokumentācija un Rietumu vērtību aizstāvēšana."

Piekrītu.

Vai izdevēji paredz visus BL numurus (un Latvijas un Londonas Avīzes) noskannēt un ielikt savā mājas lapā?


Rakstu ievietoja: Lasītājs
     Komentēt ->
JP
Datums: 2011-06-04

Jā, tas būtu vēlams.

Aivars Sinka
Datums: 2011-06-05

Sveiki!

Loti labs ieteikums.

Esam gan runajusi par avizes archiva ievietosanu majas lapa. Par to ir runats ar Latvijas Nacionalo Biblioteku, kam ari ir interese par so lietu.

Nevaru vel pazinot kad sis bus pieejams vai ari vai tas bus pret kautkadu samaksu. Ceru, ka varesim so ari noskaidrot soruden.

Visu labu,

Aivars Sinka

Uldis Zariņš
Datums: 2011-07-04

Sveiki,

Varu apstiprināt, ka Latvijas Nacionālajai bibliotēka ir ieinteresēta trimdas latviešu preses izdevumu digitalizācijā, ar Brīvās Latvijas izdevējiem jau esam par šo tematu runājuši, un esam panākuši principālu vienošanos, ka abas puses ir ieinteresētas šādā projektā, cerams, ka drīz nonāksim arī no runāšanas līdz darīšanai :)

Uldis Zariņš, Digitālās bibliotēkas vadītājs, LNBAtpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA